Sukcesy

Tenis

Turniej Tenisowy Junior 18 na kortach Break Warszawa

Do ostatnich Sukcesów GOSiR Teresin należy zapewne Triumf zawodnika z sekcji Tenisa Ziemnego. 8 maja 2011 Mateusz Parśniak zwyciężył w Turnieju Tenisowym Junior 18 na kortach Break Warszawa. Konkurencja była wymagająca, jednak Mateusz bez większych problemów zakwalifikował się do finału turnieju. Po krótkiej lecz zaciętej walce zwyciężył z Bartkiem Gorczyckim z Legionowa 6:2, 6:3 wygrywając 2:0 w setach. Sam zwycięzca uważa, że to dopiero początki jego trudnej kariery i zamierza dać z siebie wszystko podczas kolejnych Turniejów. Mateusz reprezentuje klub UKS Smecz Teresin, który trenuje na kortach GOSiR Teresin. Wszyscy cieszymy się z sukcesów Mariusza!!!

Grand Prix Sochaczewa

Niedawno odbył się Turniej Open Grand Prix Sochaczewa. Do cyklu Grand Prix należą 4 turnieje, z których rezultaty zliczane są do klasyfikacji końcowej. Wzięło udział 30 zawodników w tym kilku w Teresina. W klasyfikacji generalnej prowadzi Hubert Konecki z UKS Smecz Teresin. Na 4tym miejscu uplasował się Mateusz Parśniak z minimalną stratą do czołowej trójki. Inni zawodnicy tacy jak Kuba Załuski czy Szymon Gawiński zajęli miejsca pod koniec pierwszej dziesiątki.

Organizacja ważnych imprez sportowych

GOSiR Teresin może się poszczycić wieloma sukcesami organizacyjnymi. Tylko w 2010 roku GOSiR organizował i współorganizował wiele imprez sportowych między innymi takich jak: