Usługi GOSiR

Zapraszam do zapoznania się z dodatkowymi usługami Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie. Tutaj będą się znajdować wszystkie usługi które GOSiR oferuje, nie tylko dla zawodowych sportowców. Prowadzimy profesjonalne konsultacje żywieniowe z dietetykiem Jesteśmy w stanie zorganizować profesjonalną imprezę/event w kompleksie widowiskowo-rozrywkowym. U nas można wynająć także profesjonalną salę konferencyją posiadającą pełen osprzęt multimedialny, która świetnie nadaje się na spotkanie biznesowe. Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy.

SALA KONFERENCYJNA

W kompleksie widowiskowo-sportowym GOSiR Teresin znajduje się Sala Konferencyjna, z pełnym osprzętem multimedialnym. Można ją wynająć wedle życzenia na cały dzień bądź na godziny.

gosir_teresin_sala_konferencyjna

Sala Konferencyjna GOSiR Teresin

WSPÓŁORGANIZACJA IMPREZ, EVENTÓW

W kompleksie GOSiR Teresin istnieje możliwość wynajęcia boiska wraz z infrastrukturą pod eventy i inne imprezy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy i ogranizacje chcące zrealizowaćimprezy integracyjne, spotkania biznesowe, imprezy rozrywkowe lub sportowe. Do tej pory możemy się pochwalić nienaganną współpracą przy organizacji imprez z lokalnymi firmami, stowarzyszeniami jak też Gminą Teresin, Teresińskim Ośrodkiem Kultury, Ośrodkiem Opieki Społecznej, Zakładem Gospodarki Komunalnej. Przykładem jest corocznie organizowana Teresińska Noc Czerwcowa, odbywająca się na obiektach GOSiR Teresin ( koncerty plenerowe, ogródki gastronomiczne, pukty handlowe). Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem dyrektora GOSiR Teresin pod numerem telefonu 500 17 29 79.

KONSULTACJE ŻYWIENIOWE

GOSiR Teresin aranżuje też spotkania żywieniowe 2 razy w tygodniu. Konsultacje prowadzi osobisty trener w odżywianiu pani Urszula Kendzior, która jest doradcą ds. Odżywiania Komórkowego, jak też konsultantem ds. Prawidłowego Odżywiania i Suplementacji Diety. Spotkania odbywają się w każdy wtorek i czwartek. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 696 227 297

AEROBIK

Dużą popularnością cieszą się zajęcia z Aerobiku dla kobiet w różnym wieku. GOSiR Teresin posiada specjalną salę Fitness jak i do Aerobiku, gdzie w miłym towarzystwie można się rozruszać. W zdrowym ciele zdrowy duch, drogie Panie !!!

karnet miesięczny jak za dwa wejścia!!!
CZYLI 1 WEJŚCIE KAŻDEGO TYGODNIA GRATIS!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: 516-124-688