Medaliści

GOSiR Teresin przyczynił się do sukcesów wielu znamienitych sportowców Naszej Gminy. Nasi zawodnicy stawali na podium wielu imprez międzynarodowych w tym także Letnich Igrzysk Olimpijskich. Obecnie możemy poszczycić się wieloma wychowankami którzy potrafią nawiązać walkę ze ścisłą czołówką Polski w wielu dyscyplinach. W tym dziale będziemy opisywać wszystkich medalistów, do sukcesu których przyczynił się GOSiR Teresin. Medaliści są podzieleni według dyscyplin. Zapraszam do poznania sportowców dla sukcesów których powstał GOSiR w Teresinie.

Zapasy

Mistrzostwa Polski Juniorek 2011

albinowska anna mistrzostwa polski

Anna Albinowska zdobyła srebrny medal – II miejsce w kat. wagowej do 48 kg na Mistrzotwach Polski Juniorów. Zawody odbywały się W dniach od 1 do 2 kwietnia 2011 roku w Siedlcach. Anna Albinowska na tych mistrzostwach osiągnęła swój największy sukces w dotychczasowej karierze sportowej i do tego w olimpijskiej kategorii wagowej – do 48kg. Gratulujemy i życzymy owocnej kariery!!!

Mistrzostwa Polski Juniorów 2011

hubert wysocki gosir teresin

Hubert Wysocki zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorów. W dniach od 25 do 26 marca 2011 roku w hali sportowo widowiskowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Alei XX-lecia 1 w Teresinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub Mazowsze Teresin na tych zawodach reprezentowało dziesięciu zawodników, a start ich zaowocował wywalczeniem tytułu Mistrza Polski przez Huberta Wysockiego w wadze do 74 kilogramów. Innym sukcesem na tych mistrzostwach było zdobycie przez Pawła Albinowskiego w wadze do 66 kilogramów Mariusza Zdanowskiego do 84 kilogramów oraz Dawida Mecheckiego w wadze do 120 kilogramów trzech brązowych medali. Gratulujemy!!!

Puchar Polski Kadetów 2011

Mateusz Rywacki wywalczył złoty medal w kategorii wagowej do 76 kilogramów, brązowe medale wywalczyli Łukasz Bloch w wadze do 50 kilogramów i Kamil Pałyska w wadze do 100 kilogramów. To wszystko w dniach od 11 do 13 marca 2011 roku w Krasnymstawie gdzie odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym.

Lekkoatletyka

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w Duathlonie na dystansie sprint, które odbyły się w 2016  roku w Rawie Mazowieckiej Michał Pawłowski wywalczył brązowy medal.

Hall of Fame

GOSiR Teresin ma się czym pochwalić. W holu kompleksu sportowo widowiskowego znajduje się przeszklona gablota wypełniona po brzegi pucharami, medalami i innymi nagrodami. Wszystkie te trofea zostały nagromadzone od 1995 r. Każdy może wejść i je podziwiać. Na uwagę zasługuje fakt iż kolekcja ta powiększa się z roku na rok. Niedługo trzeba będzie zamontować nową gablotę;)