Tenis ziemny

Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 w Lekkiej Atletyce

W dniu 11 czerwca 2017 roku odbyły się na Stadionie GOSIR w Teresinie Mistrzostwa Mazowsza U12 i U14 w lekkiej Atletyce. Event zorganizowali we współpracy, Gmina Teresin, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie oraz Uczniowski Klub Sportowy Filipides Teresin.  Zawodnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Teresin Pana Marka Olechowskiego. Konkurencje jakie były rozgrywane to: bieg na 60,600,300 oraz 1000m, skok wzwyż, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Na liniach startowych pojawili się uczestnicy z klubów sportowych z Pułtuska, Teresina, Garwolina, Milanówka, Błonia, Mławy, Płocka, Otwocka, Otrębusów, Grodziska Mazowieckiego, Sochaczewa i Kozienic. Warto podkreślić, że w zawodach uczestniczyło około 300 sportowców z całego województwa mazowieckiego.

Wyniki Zawodów:

wyniki-teresin-11062017

4-5 lutego 2012 odbył się III Halowy Memoriał im Karola Hibnera w Łucznictwie

Na obiektach GOSiR Teresin 4-5 lutego 2012 odbył się III Halowy Memoriał im Karola Hibnera w Łucznictwie. Zawody organizowała Gmina Teresin która ściśle wpółpracuje z lokalnym GOSiR em, wraz z Ludowym Klubem Sportowym Mazowsze jak też z Warszawsko-Mazowieckim Związkiem Łuczniczym. Memoriał poświęcony był pamięci Karola Hibnera, byłego prezesa Polskiego Związku Łuczniczego, laureata złotej plakietki FITA – najwyższego odznaczenia federacji. Karol Hibner posiadał tytuł Honorowego Prezesa Polskiego Związku Łuczniczego. Zawody przebiegały zgodnie z planem, już niedługo będziemy mieli wyniki i najnowsze zdjęcia. Tymczasem obejrzyjcie sobie plakaty z dotyczące zawodów jak i sylwetki Karola Hibnera: Czytaj Dalej

Mamy zdjęcia z Teresińskiej Nocy Czerwcowej 2011

Jak co roku 25 czerwca na obiektach GOSiR Teresin odbyła się Teresińska Noc Czerwcowa 2011. Widowisko było oszałamiające, artyśli poruszyli tłumy a wieńczące dzieło Teresińskie Sztuczne ognie rozbłysły na niebie przed północą. W tym roku Naszą Miejscowość odwiedziły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na teresińskiej scenie festiwalowej wystąpili tacy znani artyści jak Trubadurzy, Golec uOrkiestra i IRA. Ponadto było mnóstwo atrakcji takich jak występy Teresińskiego Ośrodka Kultury oraz lokalnych zaspołów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.:

Czytaj Dalej

Wyniki Turnieju Tenisowego o Puchar Wójta Gminy Teresin

Niedawno na kortach tenisowych GOSiR Teresin odbył Turniej Tenisowy o Puchar Wójta Gminy Teresin. W turnieju wzięło udział 10 par deblowych. Zawodnicy przyjechali specjalnie na turniej z Warszawy, Sochaczewa oraz Żyrardowa. Teresin reprezentowały 2 pary deblowe – w pierwszej grał dobrze wszystkim znany wójt naszej Gminy Marek Olechowski wraz z synem Piotrkiem. Czytaj Dalej

Zagraj w szachy!

Miłośników królowej gier czeka w najbliższą sobotę 18 czerwca wspaniałe wydarzenie. W hali widowiskowo-sportowej w Teresinie, z inicjatywy Stowarzyszenia „Impuls” odbędzie się Turniej Szachowy.

Czytaj Dalej

II bieg IV Grand Prix Teresina w Biegach

W sobotę 14 maja w Naszej Miejscowości odbył się II bieg IV Grand Prix Teresina w Biegach. Mamy Wyniki! Oto one:

WYNIKI II BIEGU IV GRAND PRIX TERESINA W BIEGACH!!!

Czytaj Dalej

Treningi tenisa ziemnego odbywają się na kortach GOSiR Teresin 2 razy w tygodniu:

GRUPA KLAS 1-3

  • Wtorek w godzinach 15:30 – 17:00
  • Czwartek w godzinach 15:30 – 17:00

GRUPA KLAS 5-6

  • Wtorek w godzinach 16:30 – 17:30
  • Czwartek w godzinach 15:30 – 17:30

GRUPA GIMNAZJUM

  • Wtorek w godzinach 17:30 – 19:00
  • Czwartek w godzinach 17:30 – 19:00

telefon kontaktowy: 604 501 023